loading

Drukowana

Najbardziej efektowna reklama na pojazdach, wykorzystująca zdjęcia oraz dająca nieograniczone możliwości kreacji. Barwne wydruki w połączeniu z dobrym projektem zawsze zwrócą uwagę na Twój pojazd. Lakierowany wydruk ochroni reklamę i doda jest blasku. Reklamy drukowane to takie, w których występują co najmniej 3 kolory. Tego typu reklamy najczęściej wykorzystują zdjęcia. Są one drukowane na folii samoprzylepnej za pomocą tuszu (tak zwanego solventu) pozwalającego na druk na każdym materiale. Na pojazdy stosuje się folie o trwałości min 5 lat.

Druk odbywa się 4 farbami ( CMYK - Cyjan -niebieski, Magenta - czerwony, Yellow - żółty, K - czarny). Kolory te są przez maszynę dobierane i mieszane dzięki czemu uzyskujemy na wydruku wszystkie barwy. Tusze, którymi są drukowane reklamy noszą nazwę tuszy solventowych i oparte są na rozpuszczalnikach, dzięki którym farba może wniknąć w podłoże. Druk solventowy jest odporny na warunki atmosferyczne jednak wydruki na samochody zawsze zabezpieczamy laminatem płynnym. Chroni to wydruk przed porysowaniem oraz blaknięciem. Proces druku trwa dość krótko ( 2 godziny). Po nim następuje suszenie wydruków przez 15 godzin a następnie ich laminowanie i suszenie przez 6 godzin.Istotną rzeczą przy tego typu reklamach jest wysoka jakość zdjęć, które są wykorzystywane do reklam. Im jakość jest wyższa tym lepszy efekt reklamy na samochodzie. Z reguły zdjęcia powinny charakteryzować się wysoką rozdzielczością czyli co najmniej 150 dpi w skali 1:1. Na życzenie klienta wykonujemy wydruki z mniejszych plików. Materiałem, na którym umieszczamy wydruk jest biała folia samoprzylepna, przeznaczona do wykonywania reklam na nierównych powierzchniach. Możliwy jest również wydruk na foli bezbarwnej jeśli chce się uzyskać bardziej stonowane kolory.

DRUKOWANE NA FOLIACH MAGNETYCZNYCH

Reklamy drukowane można umieścić na foliach magnetycznych. Istnieje jednak warunek - powierzchnia, na której będzie umieszczona taka reklama powinna być idealnie płaska.

REKLAMA DRUKOWANA NA SZYBACH

Reklamy umieszczane na szybach z reguły są drukowane na tak zwanej folii jednostronnie przepuszczalnej (One Way Vision). Folia ta posiada w swojej strukturze dziurki i jest od strony z klejem czarna (od wewnątrz) dlatego od wewnątrz jest możliwa przez nią widoczność. Folie te różnią się między sobą średnicą dziurek a tym samym polem widzenia. Im większe dziurki tym lepsza widoczność od wewnątrz a im mniejsze tym gorsza jednak wydruk od strony zewnętrznej jest bardziej wyraźny. Na rynku dostępnych jest wiele folii, które różnią się między sobą średnica oczek ale przede wszystkim siłą klejenia. Im folia tańsza tym siła klejenia mniejsza co w konsekwencji ma wpływ na jej przyczepność do szyby

REKLAMA DRUKOWANA

Magnetyczna

Reklamy magnetyczne to reklamy umieszczone na specjalnych foliach o różnych grubościach, które posiadają wewnątrz magnes. Folia ta jest z reguły koloru ciemnego ( brąz lub czerń). Technologia wygląda tak, że na tą folie przykleja się tekst lub grafikę reklamową. W przypadku tekstu może on być wykonany z jasnych liter (ponieważ naturalne tło folii magnetycznej jest ciemne) lub może być umieszczony na dowolnym tle. UWAGA - z folii magnetycznej nie można wycinać samych liter ponieważ folia jest zbyt gruba. W przypadku umieszczenia reklamy drukowanej (np. zdjęć) nie ma żadnych ograniczeń, możemy umieścić na folii magnetycznej dowolny wydruk. Montaż reklamy trwa kilka sekund podobnie jak jej usunięcie. Produkcja zajmuje 2 dni robocze. WAŻNE - folia magnetyczna nie jest zalecana do powierzchni z przetłoczeniami. Powierzchnia pod tego typu reklamę powinna być płaska i zawsze czysta ( wolna od kurzu i piasku) przed nałożeniem reklamy. Na samochody wykonujemy reklamy z najgrubszej folii 0,9 mm dzięki czemu naklejki mają zapewnione dobre trzymanie nadwozia. DLA KOGO jest polecany ten typ reklamy - dla wszystkich, którzy chcą mieć oznakowany samochód ale nie na stałe Aby dowiedzieć się o kosztach takiej reklamy wystarczy podać w zapytaniu wielkość naklejki (np. 50 x 80 cm)

Odblaskowa

Reklamy odblaskowe to przede wszystkim bezpieczeństwo. Można z nich wyciąć dowolne kształty lub oznakować samochód, rower lub inny pojazd odblaskowymi pasami.

Posiadamy dwa rodzaje folii odblaskowych. Pierwsze z nich to pasy służące do znakowania konturowego pojazdów. Drugim rodzajem folii są folie, z których można wyciąć odblaskowe kształty lub litery według potrzeb klienta. Folie te są dostępne w kolorach : białym, czarnym (świeci na brązowo), czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym oraz niebieskim. Folie świecą w nocy dzięki drobinkom szkła znajdującym się w warstwie folii lub dzięki aluminium. Często klienci mylą folie odblaskowe z foliami fluorescencyjnymi. Różnica polega na tym, że folie fluorescencyjne w nocy nie świecą jednak są lepiej widoczne w dzień niż folie odblaskowe.

odblaskowa

Wycinana

Prosta i szybka w wykonaniu reklama wycinana, projekt na poczekaniu, niskie koszty produkcji. To dobre rozwiązanie dla małych budżetów, firm, które chcą szybko oznakować swoje auta.

Reklamę wycinaną stosujemy głównie przy projektach wymagających niewielu kolorów, w których w reklamie nie są wykorzystywane zdjęcia. Zwykle na samochodzie występują logo, adres, dane kontaktowe oraz ewentualnie slogan reklamowy. Każdy z wyciętych elementów jest przyklejany osobno na powierzchnię samochodu. Rodzaj folii jaki jest zastosowany do reklamy jest uzależniony od rodzaju nadwozia oraz od przewidywanego czasu żywotności reklamy. Jeśli reklama jest umieszczona na zupełnie płaskiej powierzchni stosujemy wtedy podstawowe materiały jeśli natomiast powierzchnia pod reklamą jest nierówna ( występują przetłoczenia blach ) rodzaj folii jest inny. Wszystko zależy od rodzaju nadwozia oraz od środków jakie mają zostać przeznaczone na reklamę.

© 2020, Auto-reklama.pl
Reklama na samochodach